Проект «Craft it!» в партнерстві з Укрпоштою запрошує ремісників та хендмейдерів на навчальні тренінги з продажу та просування своїх виробів он-лайн

У березні та квітні для мешканців Київської, Житомирської, Чернігівської, Рівненської, Волинської областей відбудуться тренінги, спрямовані на подолання безробіття  і стимулювання самозайнятості серед майстрів, які займаються народними промислами та хендмейдом, використовують в своїй діяльності традиційні українські орнаменти чи технології.

 

До участі в навчальних модулях проект «Craft it!» запрошує:

– майстрів, які добре знані в своєму регіоні, але б хотіли б навчитися продавати власні вироби ширшій аудиторії;

– хендмейдерів та ремісників, які окрім торгівлі на традиційних ярмарках та виставках прагнуть навчитися он-лайн продажам і дізнатися про ресурси, які допомагають це зробити;

– майстрів-початківців, які знають про можливості, що дає інтернет, але не знайомі з особливостями та специфікою таких продажів;

– авторів рукотворної (нехарчової) продукції, які хочуть дізнатися нові способи представлення себе та продажу власних виробів в інтернеті.

 

Тренінги відбуватимуться в рамках проекту «Craft It! Навчися і зроби» в партнерстві з E-Export School від Укрпошти.

Під час навчальних модулів учасникам запропонують огляд і специфіку продажу хенд-мейд виробів на ресурсах Crafta.ua, eBay, Amazon Handmade, Etsy та через соціальні мережі – Facebook та Іnstagram. Також учасники дізнаються про сучасне позиціонування виробів українських майстрів у світі та перспективи розвитку ринку. Окремо тренери розкажуть про суто практичні речі, з якими пов’язана торгівля на будь-якій платформі – доставка та оплата товару, питання безпеки і збереження, а також взаємодія з митницею.

 

Навчання проводитимуть досвідчені тренери та практикуючі продавці (Катерина Вітковська – Etsy, Олег Білоногий – eBay, Олександр Радич – Amazon Handmade).

Участь у тренінгах безкоштовна.

Обов’язкова умова – попередня реєстрація за посиланням bit.ly/polissyatrainings до 10 березня (для першої хвилі) та 14 квітня (для другої хвилі).

 

Орієнтовний перелік міст, де відбудуться навчання:

Житомирська область – Житомир, Новоград-Волинський;

Чернігівська область – Чернігів, Ніжин;

Рівненська область – Рівне, Дубно;

Київська область – Біла Церква, Буча;

Волинська область – Луцьк, Ковель.

 

Точний перелік міст та дати проведення буде надіслано зареєстрованим учасникам.

 

За більш детальною інформацією звертайтеся за адресою ucidngo.craft@gmail.com

Стежте за оновленнями на сторінці проекту https://www.facebook.com/craft.it.eaptc/

 

***

Довідково: У 2017 році в рамках Територіальної співпраці країн Східного партнерства (http://eaptc.eu), що реалізується за кошти Європейського Союзу та за адміністрування GIZ отримав підтримку транскордонний україно-білоруський проект «Розвиток традиційних народних ремесел як драйвер росту малого і середнього підприємництва та самозайнятості в прикордонних громадах».  Навчально-практичний блок «Craft It! Навчися і зроби» спрямований на підвищення знань щодо просування хенд-мейд товарів на різноманітних торгових майданчиках в інтернеті. Стратегічна мета проекту – сприяти поширенню альтернативних способів самозайнятості населення та продемонструвати модель та алгоритми поширення такого способу заробітку у сфері креативної економіки, всебічно сприяти розвитку цієї сфери і залученню до неї якомога більшої кількості людей.

Реалізацією проекту з української сторони займаються громадські організації «Український центр інтелектуального розвитку» та «УЦГІ «Світло».

Пройшов тренінг в Ірпіні

В Університеті Державної Фіскальної Служби України 15 квітня 2017 року відбувся тренінг для студентських лідерів на тему: «Активізація місцевих громад задля вирішення локальних соціальних проблем»

333

Захід був проведений в  рамках проекту «Поширення вдалих практик місцевого активізму в громадах Київської області» громадською організацією «Українській Центр Інтелектуального Розвитку»  за підтримки студентського ректорату УДФСУ.

Протягом двох годин тренінгу було розглянуто такі питання:

  • Реалізація проекту від проблеми до вирішення;
  • Як мотивувати студентів і громаду для спільної реалізації соціальних проектів;
  • Як відбувається взаємодія з місцевим муніципалітетом, громадськими організаціями, бізнес структурами та ЗМІ – особливості та форми взаємодії;
  • Які канали комунікації з місцевими громадами (онлайн та офлайн) платформи використовуються для вирішення локальних соціальних проблем;
  • Звітність перед громадою та партнерами

444

Всі учасники тренінгу отримали неоціненний досвід від активної роботи в групі разом з експертом Юлією Мархель, а також мали змогу отримати відповіді на питання, яких у кожного із студентів впродовж заняття назбиралось чимало. Участь у тренінгу була безкоштовна.

Громадська організація «Українській Центр Інтелектуального Розвитку»  спільно з студентським ректоратом УДФСУ планує серію тренінгів зі студентським активом університету у 2017 році.

Пройшов тренінг для громадських активістів в Броварах

В  Броварах 26 березня 2017 року відбувся тренінг для громадських активістів на тему: «Активізація місцевих громад задля вирішення локальних соціальних проблем» організатором якого стали представники  громадської організації «Українській Центр Інтелектуального Розвитку» .

 

111

Захід був проведений в  рамках проекту «Поширення вдалих практик місцевого активізму в громадах Київської області»  за підтримки Школи ефективного ОСББ .

Протягом трьох годин тренінгу було розглянуто різні ситуації щодо активізації місцевої громади та актуальні питання:

  • Реалізація соціального проекту від проблеми до вирішення;
  • Як активізувати громаду;
  • Як мотивувати громаду та представників влади для спільної реалізації соціальних проектів;
  • Як відбувається взаємодія з місцевим муніципалітетом, громадськими організаціями, бізнес структурами та ЗМІ – особливості та форми взаємодії;
  • Які канали комунікації з місцевими громадами (онлайн та офлайн) платформи використовуються для вирішення локальних соціальних проблем;
  • Звітність перед громадою та партнерами

Всі учасники тренінгу отримали неоціненний досвід від активної роботи в групі разом з експертом Юлією Мархель, а також мали змогу отримати відповіді на питання, яких у кожного із учасників. Участь у тренінгу була безкоштовна.

 

222

 

Тренер-експерт – Юлія Мархель , молодіжний лідер, 14 років громадської діяльності,  президент *ГО «Lets do it, Ukraine», « Let’s Do It, Ukraine – school recycling, марафон роздільного збору відходів»; координатор наймасштабнішого прибирання в країні «Зробимо Україну чистою разом!»