eu

Громадська організація «Кримський республіканській центр інтелектуального розвитку» запрошує до участі у практичному дводенному тренінгу «Новий бізнес-простір: переваги від євроінтеграції для місцевих ділових кіл України»:

–     представників місцевої влади та органів місцевого самоврядування;

–     представників місцевих громадських організацій (на кшталт місцевих Асоціацій підприємців та інше);

–     співробітників регіонально торгівельно-промислових палат;

–     регіональних журналістів.

Тренінг проводиться для представників Київської, Дніпропетровської, Запорізької,  Миколаївської,  Херсонської  та Харківської областей.

Тренінг присвячений питанням підтримки малого та середнього бізнесу у виході на ринки ЄС у рамках Угоди про Асоціацію України з ЄС.

На тренінгу будуть розглянуті наступні теми:

–     ЄС як торговельний партнер. Досвід діяльності українських компаній на ринках ЄС;

–     державна підтримка експортної діяльності та розподіл квот;

–     сертифікація продукції та інші дозволи;

–     можливості та напрями підтримки експортерів органами місцевої
влади. Інформаційне партнерство.

Тренери – відомі в України експерти з практичних аспектів інтеграції  українського бізнесу до європейського бізнес-простіру.

Тренінг відбудеться 31 жовтня – 1 листопада 2014 року в м. Одеса.

Участь у тренінгу є безкоштовною, організатори забезпечують учасників роздатковими матеріалами, проживанням та харчуванням під час тренінгу. Проїзд учасників з інших міст відшкодовується.

Для участі у тренінгу просимо не пізніше 25 жовтня  заповнити анкету учасника (яка знаходиться за цим посиланням http://goo.gl/forms/8ygwcSigDJ). Або не пізніше 25 жовтня зателефонувати за номером  +380 44 44 22 15 980 або +380 66 008 96 66. Або не пізніше 25 жовтня надіслати заявку на участь у тренінгу за адресою: crcid.crimea@gmail.com з темою «Анкета на участь у тренінгу».

Результати відбору будуть відомі учасникам не пізніше 27 жовтня.

З усіх питань, пов’язаних з проектом, можна звертатися за тел. +380 44 44 22 15 980, +380 66 008 96 66. Або за адресою: crcid.crimea@gmail.com.

***

У вересні 2014 року громадська організація «Кримській республіканській центр інтелектуального розвитку» почала реалізацію проекту  «Новий бізнес-простір: переваги від євроінтеграції для місцевих ділових кіл ї України».

Мета проекту полягає у підвищенні обізнаності ділових кіл та  громадськості південно-східної України (Київська, Дніпропетровська, Запорізька,  Миколаївська та Херсонська області) щодо переваг європейської інтеграції та Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС для української економіки та місцевого бізнесу. Проект передбачає серію тренінгів (для місцевих представників бізнес кіл та влади)  та проведення  інформаційних зустрічей (зі студентами економічних факультетів та представниками ЗМІ та громадськості).  Тренінги та зустрічі будуть проводити експерти з економічної частини Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС. Проектом запланований друк інформаційних буклетів та створення on-line ресурсного центру.

Дати проведення  навчальних тренінгів для представників місцевого бізнесу та студентів  з Кихвської, Дніпропетровської, Запорізької,  Миколаївської,  Херсонської  та Харківської областей будуть оголошенні у середині жовтня 2014.

Проект реалізується при підтримці Посольства Великої Британії  в Україні (www.gov.uk/world/ukraine).