В  Броварах 26 березня 2017 року відбувся тренінг для громадських активістів на тему: «Активізація місцевих громад задля вирішення локальних соціальних проблем» організатором якого стали представники  громадської організації «Українській Центр Інтелектуального Розвитку» .

 

111

Захід був проведений в  рамках проекту «Поширення вдалих практик місцевого активізму в громадах Київської області»  за підтримки Школи ефективного ОСББ .

Протягом трьох годин тренінгу було розглянуто різні ситуації щодо активізації місцевої громади та актуальні питання:

  • Реалізація соціального проекту від проблеми до вирішення;
  • Як активізувати громаду;
  • Як мотивувати громаду та представників влади для спільної реалізації соціальних проектів;
  • Як відбувається взаємодія з місцевим муніципалітетом, громадськими організаціями, бізнес структурами та ЗМІ – особливості та форми взаємодії;
  • Які канали комунікації з місцевими громадами (онлайн та офлайн) платформи використовуються для вирішення локальних соціальних проблем;
  • Звітність перед громадою та партнерами

Всі учасники тренінгу отримали неоціненний досвід від активної роботи в групі разом з експертом Юлією Мархель, а також мали змогу отримати відповіді на питання, яких у кожного із учасників. Участь у тренінгу була безкоштовна.

 

222

 

Тренер-експерт – Юлія Мархель , молодіжний лідер, 14 років громадської діяльності,  президент *ГО «Lets do it, Ukraine», « Let’s Do It, Ukraine – school recycling, марафон роздільного збору відходів»; координатор наймасштабнішого прибирання в країні «Зробимо Україну чистою разом!»

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.Required fields are marked *


*